Ayrılmak istemeyen çift 2,5 sene parklarda yaşadı


0
1 paylaşım

Aşk,insanların aç gezmediği ve çocukların gülümsediği bir dünyadan başka neresi güzel olabilir ki .. Aşk’ın en güzel kanıtı olan çift bir an olsun birbirlerinden ayrı düşmemek için farklı bakım evlerinde kalmayı reddedip 2 yıldır park ve kafelerde yaşıyorlar. Çiftin hikayesi, sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.

Çift’in hikayesini sosyal medya’da paylaşan Berrin Güner ise şunları söyledi:

“Çiftin Üçyol semtinde yaşadıklarını öğrendim. Gecenin 2’sinde onları bir kafede buldum. Gördüğümde ikisi de sandalyelere kıvrılmış yatıyordu ve halleri içler acısıydı. Buna duyarsız kalamazdım. Zaten sosyal medyada takipçilerimle birlikte çiftimiz gibi birçok aileye yardım ediyoruz. Bugüne kadar 100’ü aşkın kişiye destek verdik. Çiftimizi aldım ve 4 gece otelde kalmalarını sağladık. Sonra da güzel bir ev tuttuk. Mutlu ve huzurlu şekilde aşklarını yaşıyorlar. Bundan daha büyük bir mutluluk olamaz. Otele ilk girdiklerindeki duygu selini anlatamam. Sıcacık bir odaya girince ikisi birbirine öyle bir aşkla sarıldı ki hem onlar ağladı, hem ben ağladım. Allah kimseyi sevdiğinden ayırmasın. Onların ayrı yerlerde kalmalarına gönlüm razı olmadı.”

Benzer içerik:  Suudi Arabistan'a kaçak sokulan pepsi etiketli biralar

İzmir’in Buca ilçesinde dayalı döşeli evlerine yerleşen Sever çifti, yeni evlerinde huzurla yaşadıklarını belirtirken, onları sokakta görüp tanıyan vatandaşlar da başlarını sokacak bir eve yerleştiklerini öğrenince çok mutlu olduklarını belirtti. Park ve kafelerde kaldıkları süre boyunca kendilerine yardım eden esnaf ve mahallelileri de unutmayan çiftin Üçyol semtine yaptıkları ziyaret ise duygu dolu anlar yaşattı.