Dünyanın en korkunç müzeleri


0
1

Avanos -Türkiye-Saç Müzesi

Avanos-Türkiye Saç Müzesi 1979 yılında açılmıştır.Eskiden Konuk evi olarak kulllanılan bu yerin bütün duvarlarında kadın saçları yer alıyor .Egzentirik bir havası olan bu yer de 16.000 çeşit saç bulunur.
2

Prezervatif Müzesi -Tayland

Prezervatif Müzesi-Tayland - Sen Nonthaburi Bangkok dışında Sağlık Bakanlığı bünyesinin izniyle kurulmuş bu müze cinsel yollarla bulaşan hastalıklara dikkat ve önlem çekmek amacıyla kurulmuş bir müzedir.
3

İzlanda- Phallological-Penis Parçaları Müzesi

İzlanda- Phallological-Penis Parçaları Müzesi -Koleksiyon 93 ayrı türlerden penis 280 örnekleri içermektedir. Ekranda "öğeleri" Birçok tür balina ve fok gibi deniz memelileri vardır. Emin yeterli müze ekranda herhangi bir insan phalluses-Penis ve meme parçalarının gerçek olup olmadığını merak edilebilir lakin gerçek..
4

Kentucky-Kabus bebekler Müzesi

Kentucky-Kabus bebekler Müzesi-Bu müze türüne dünyanın her yerinde görebilir rastlayabilirsiniz. En sık bebek Müzesi Filmlere konu olan kabus bebekleri canlandırır.Bu koleksiyonu tarihte ilk olarak William Shakespeare başlatmıştır.
5

İşkence Müzesi Ruedesheim, Almanya

İşkence Müzesi Ruedesheim, Almanya-Dünya çapında bir çok işkence müzesine rastlayabilirsiniz,ancak bunların en ürpeticilerinin birkaçına Ruedesheim, Almanyada rastlıyabilirsiniz. Tasarım olarak bildiğiniz eskibir ev müze olmuştur ve içinde Orta Çağ boyunca kullanılan işkence 144 farklı enstrümanlar sahiptir.Çeşitki İşkence şekillerle beraber size gösteriliyor.
6

Pensilvanya-Arkeolojik kalıntıladan 3000 adet iskelet parçaları yer alan Müze

Pensilvanya-Arkeolojik kalıntıladan 3000 adet iskelet parçaları yer alan Müze-150 yıldan fazla önce hazırlanmış resimde görülen kemiklerin çoğu eğitimlerde yardımcıları olarak kullanılmak üzere olan kemikler ve Arkeolojik kalıntılarda bulunmuş parçalardır. Müze de yaklaşık 1.300 "ıslak numuneler" yer almaktadır. Tasarımın tam ortasında bilgisi verilen kişi ise Profesör Albert Einstein'ın beyninin bir kısmıdır.
7

İspanya-Tuzluk ve kara biberlik müzesi

İspanya-Tuzluk ve kara biberlik müzesi-Bu müze tamamen tarih kokan bir yer 16.yy ait tuzluk kara biberlikleri bile barındırıyor.İspanyaya yolunuz düşerse muhakkak gitmenize gereken bir yer. Müze de tam 25 yılda  toplanan 20.000 çeşit tuzluk kara biberlik çifti bulunuyor.
8

Su altı müzesi-Meksika

Su altı müzesi-Meksika-Bu müzeyi görmek için 45 dklık bir dalış ekibiyle gezebilirsiniz.Amacı ise Toplumun ekosisteme olan zararlarına dikkat çekmek amacıyla yapılması.
9

Fransa-Vampir müzesi

Fransa-Vampir müzesi-Fransanın başkenti Paris'de en meşhur hikayeler vampir hikayeleriyle yer alır buna istinaden yapılmış meşhur bir müzedir.
10

Abby ve Andrew Borden cinayetlerin olay yeri müze haline getirilmiştir

Abby ve Andrew Borden cinayetlerin olay yeri müze haline getirilmiştir-Abby ve Andrew Borden cinayetlerin paranormal hikayelerini barındıran ev müze haline getirilmiş halidir.Hikayeleriyle oldukça popüler ve korkutucu bir evdir.
OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.OR


Forgot your password?


OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.