Burçlara göre aşk hayatı


0

Eğer burçlara inanan bir kişiyseniz her gün her sabah rutin günlük burcunuzu okuyorsanız bu haber sizi oldukça yakından ilgilendiriyor. Aşk hayatınızdaki kişinin burçlara göre uyumunu merak ediyor ve ilişkinizi buna göre çiziyorsanız bu haberi okumadan geçmeyin. Bakalım burçlara göre aşk hayatı nasıl oluyor.

Koç burcu aşk hayatı : Eğer  sevdiğiniz kişi koç burcu ise size sevdiğini hissettirmenin yolunu hediye almaktan geçtiğini unutmayın bu yüzden koç burcunla ilişki içerisindeyseniz süprizlere açık olun. Koç burcu ilişkisinde otoriter ve cüretkar bir kişiliktir. Koç burcu erkeği ilişikisinde egosunu yüksek tutar koç burcu kadını ise şeref ve güç peşindedir. Kırmızı rengi çok sever ilişkisinde seksilikten yanadır fakat baskıdan hoşlanmazlar.

Boğa burcu aşk hayatı : Boğa burcu kişileri ilişkisinde cinselliğe ve sadakat önem verir.Boğa burcu erkeği bir kadını kafasına taktıysa onu elde edene kadar elinden gelen herşeyi yapacaktır. Romantizm boğa burçları için vazgeçilmez bir ateş parçasıdır. Romantik hediyeler,hoş kokulu mumlar,romantik ortamlar boğa kadını ver erkeği için olmazsa olmazdır.

İkizler burcu aşk hayatı : Burçlara göre aşk hayatında ikizler burcu için mantık her zaman ön planda olmaktadır. İkizler burcunun bilinmeyen kapalı kutu gibi yönleri vardır içerisine girdiğinizde romantik yanını fark edeceksiniz. İkizler burcu arkadaş biriktirmeyi ve çevresindekilerden fikir alışverişi yapmayı çok sever.Bir insana bağlanmak onlar için zor bir seçenektir. İlişkilerinde gel- gitleri olan  kişilerdir.

Yengeç burcu aşk hayatı :  Yengeç burçları aşk hayatına ve sevgiye çok değer verirler. Yengeç burçları hayal kırıklıklarına uğramaktan çok korkarlar ve bu yüzden kolay kolay kalplerini açmazlar. Her seni seviyorum diyene inanmaz yengeç burçları. 

Aslan burcunun aşk hayatı : Aslan burcu hem otoriter hemde despot burçtur. Karizmatik ve çekici olurlar . Cinsellik ve romantik sevişmeler aslan burcunun hayatında olmazsa olmazıdır. Aslan burcu hayatının yarısını evinde temizlik ,yemek yaparak televizyon izleyerek geçirirler.

Başak burcu aşk hayatında : Başak burcu  saflığın simgesidir.Cana yakın ve içten kişilikleriyle toplumda parmakla gösterilen burç başak burcudur.Başak burcu aşk hayatında aradığı insanı bulursa ayakları yerden kesilir. Aşk için çekilen çileyi bile kutsal ederler. Aşkı için herşeyi yaparlar. Başak burcu aşk için yaradılmıştır.

Terazi burcu aşk hayatı : Terazi burcu için aşk mükemmel bir duygudur. Eğer hayatınızdaki kişi terazi burcu ise ayaklarınızı yerden keseceğine emin olun.İlişki de terazi burcu yüzünüzü güldürür ve kendinizi onunla sohbet ederken neşeli hissedersiniz. Terazi burcu cinsel hayatını oldukça gizli tutar.

Akrep burcu aşk hayatı: Akrep burcu için aşk olmazsa olmaz değil yoksa yok varsa da sonuna kadar vardır. Tutkulu ilişki yaşamak için sonuna kadar hayatındaki insanı arar. Bulduğunda sonsuz bir ilişki yaşamak için elinden geleni yapar. Seksten canları pahasına vazgeçmezler fırtına gibi sevişirler,volkan gibi yakıp kavururlar.

Yay burcu aşk hayatı : Yay burcu enerjik ve heyecanlı halleriyle kendilerine mest bırakırlar. Her ortama girip eğlenceli arkadaşlık kurabilirler ve çeşitli organizasyonlara gitmekten keyif duyarlar. İlişkide tercih yapan kişi her zaman yay burcudur.Uzun süre aynı insanla olmaktan sıkılırlar.

Oğlak burcu aşk hayatı : Oğlak burcu çok zor insanlardır.Oğlak burcu sadece güven ister .Parasal mevzularda biraz tutumlulardır. Ancak sevgili olduklarında pahalı bir restoranda yemek yemeye de gidebilirler. Böyle bir günde ona hak verdiğinizde ne kadar romantik ve aşık biri olduğunu anlayacaksınız.

Kova burcu aşk hayatı : En gizemli kişilikler kova burçlarından çıkarlar.Bir çok kişinin gönlünü kazandıktan sonra kalplerine girmeyi yer edinirler.İlk önce buluştuğunda düşüncelerini ortaya koymaz kova burcu ilişkide ilk flort eder sonra ilişkinin adını koyar .

Balık burcu aşk hayatı : Balık burcu için aşk yaşamın merkezindedir. Gerçek aşkı arama eğilimleri asla nihayetlenmez. Aşk için milyonlarca hayali feda etmeye razı olurlar. Balık burcu için başlayan her aşk bir umudu filizlendirir yürekte. Sevdiğiyle geçirdiği en küçük an dahi Balık burcu için kutsaldır ve her an özeldir. Sevişirken duygulu, istekli ve şehvetlidir. Âşık olmadığı biriyle sevişmek Balık burcunun doğasına aykırıdır. Balık burçları kısa sürede bağlanır ve zor unuturlar. Ayrılık duygu dünyalarında çöküntülere sebep olsa da gerçek aşkı bulma umudu asla sönmez.