Burçlara göre hediye önerileri


0
5 paylaşım

14 Şubat sevgililer gününe özel  sizinde son dakika hediye fikri olarak yardımınıza dokunacak bir haber paylaşacağız. Bazen sevgilinizin çeşitli huylarını fark etseniz de onun ne gibi hediyelerden hoşlanacağını kestiremeyebilirsiniz. Bu yüzden hediye almanın en güzel yolu eğer buçlara inanan biriyseniz hangi burcun ne gibi hediyelerden hoşlandığını bilmenizdir.

Burçlara Göre Hediye Önerileri 

 • Koç Burcuna alınacak hediye : Koç burcu genel olarak yerinde duramayan oldukça hareketli ve spor yapmayı seven bireylerdir. Kadın veya erkek hiç fark etmez koç burcuna alınacak en güzel hediye spor malzemeleri ya da spor ayakkabıdır.

 • Boğa Burcuna alınacak hediye  : Boğa burçları evindeki konfora ve rahatlıklarına kişisel olarak çok düşkündürler. Kadınlara uygun olarak küçük ev aletleri erkeklere ise alınacak bir elektronik cihaz onlara keyif verecektir.

 • İkizler Burcuna alınacak hediye : İkizler burcu kişiler genel olarak arkadaşlarıyla buluşmayı ve onlarla bağlantıda kalmayı severler. Bu yüzden onlara alınacak en güzel hediyeler bilgisayar ve telefon cinsi olabilir. Aynı zamanda kendilerini geliştirmeye açık olan bu burç kitap hediyelerine bayılacaktır.

 • Yengeç Burcuna alınacak hediye : Yengeç burcu kişiler genel olarak duygularıyla hareket ederler . Bu burç erkekler konser ve basketbol ya da futbol maçı biletlerine kadınları ise peluş oyuncaklar,anlamı olan defterler ve süs eşyalarına  bayılırlar.

 • Aslan Burcuna alınacak hediye : Aslan burçları için eğlence hayatlarının odak noktasıdır. Daima eğlenmek için yaşarlar ve hayattan zevk alırlar. Aslan burçlarını etkilemek için eğlenceli bir program hazırlamanız yeterli kılacaktır. Eğer onlara enteresan bir hediye almak isterseniz muhakkak üzerinde isimleri yazan bir hediye almanız yeterli olacaktır.

 • Başak Burcuna alınacak hediye : Başak burçları hayatlarında daima düzeni isteyen derli toplu bir hayatları olmasını arzulayan düzgün,titiz kişilerdir. Aşkı detaylara bölerek yaşadıkları için bu kişiler genelde aşık gözükmez ve duygusuz gibi gözükürler. Kitaplar okumayı ve kendilerini geliştirmeyi severler. Onlara hediye almak için fonksiyonel bir hediye olmalıdır ya da sevdikleri bir yazarın kitabı ,sevecekleri bir ajanda,telefonlarının sarj kısmını ilgilendiren isimlerinin yazdığı bir powerbank bile  olabilir.

 • Terazi Burcuna alınacak hediye : Terazı burcu kişiler estetik güzelliklerine çok önem verirler.Onlara alınacak en güzel hediye estetik kaygılarını giderecek ya da kişisel bakıma yönelik onları tatmin edecek bir şey almaktır. Terazi kadınlarına alınacak hediyeler arasında parfüm,güzellik maskesi olabilir.Erkekler ise parfüm,saat veya şık bir gömleği tercih edebilir..

 • Akrep Burcuna alınacak hediye : Romantik hediyeler ve anlar yaşamayı,geçmişi yaad etmeyi,gizemi seven bu burçlara alınacak en güzel hediye ilişkilerinin ya da arkadaşlıklarının başladığı güne ait bir resim,yada uğraşılmış bir hediye olabilir.

 • Yay Burcuna alınacak hediye : Seyahat etmeye yani bavulunu alıp ülke ülke gezmeye bayılan burçtur.  Yay burcu sevgilinize alacağınız seyahat hediyesi ile kalbini fethedebilirsiniz. Her zaman gitmeyi hayal ettiği o konserin biletleri de sizi vazgeçilmez yapabilir. Sevgililer günü ruhuna çok uymasa da eğlenceli bir akşam yemeği yiyebilmek için diğer arkadaşlarınızla beraber akşam yemeği yiyebilirsiniz.

 • Kova  Burcuna alınacak hediye : Kova burcu moda ile yakından ilgilenir çünkü sürekli aynı şeyleri yapmayı,giymeyi,gezmeyi sevmez.  Kendilerine ait olandır. Bu sebeple Kova olan sevgilinize cinsiyet farkı gözetmeden, sadece onda olacak bir hediye almanızı tavsiye ederiz. Bu hediye bir de yaratıcılık ve sanat ile bağlantılı olursa fazlasıyla etkili olacaktır. Kimsede olmayan bir plak, bir tablo veya albüm alabilirsiniz.

 • Oğlak Burcuna alınacak hediye :Hayatın olumsuz yanlarını fazlaca gören, tedbiri elden bırakmayan, asil ruhlu insanlardır. Sevgiliniz bir Oğlak ise şanslısınız, hayatınızın en zor günlerinde bile yanınızda olacak demektir. Bir Oğlak kadınına alınabilecek en güzel hediye, her zaman anlamını ve değerini koruyacak bir takı olabilir. Kolye, küpe veya bilezik sizi yanıltmayacaktır. Oğlak erkekleri içinse iş hayatlarına dair bir hediye düşünülebilir. Kravat, dolma kalem, kitap veya şık bir çanta tercih edebilirsiniz.

 • Balık Burcuna alınacak hediye :İnsanları romantik ve fazlasıyla duygusaldır. Balık erkekleri için alınabilecek en iyi hediye, üzerine onu ne kadar sevdiğinizi yazdığınız çerçeveli bir fotoğrafınız olabilir. Duygularınızı anlattığınız bir mektubu da yanına iliştirmeyi unutmayın. Balık kadınları için baş harflerinizden oluşan bir kolye veya bir bilezik eşsiz olabilir.