Burçlara göre kıskançlık dereceleri, en kıskanç burçlar


0
3 paylaşım

Kıskançlık, bir kişiye beslediğiniz sevginin aşırı olması ve diğer bireyler ile o kişiyi paylaşamadığınız durumlarda ortaya çıkar. Bu durumu daha iyi yorumlayabilmemiz için siz de burçlara önem veren bir bireyseniz hangi burç ne kadar kıskanç beraber inceleyelim.

Burçlara Göre Kıskançlık Dereceleri

Koç :Koç kıskanç burçlar arasında en başta gelir. Eğer sizi seviyorsa sonuna kadar kıskanır. Erkek ve kız olarak koç burçları tutkulu insanlar olarak bilinirler. Kıskançlıklarını belli eder ve gerekirse bunun şüphesinden kavga bile çıkartabilirler.Koç burcunun kıskançlık seviyesi 100 üzerinden 90 olarak bilinir.

Boğa:Boğa burcunun en belirgin özelliği sevdiklerini sahiplenmesidir. Bu sahiplik duygusu, haliyle, zaman zaman aşırı kıskançlığa neden olur. Ancak bir Boğa, aynı zamanda sabırlı ve temkinlidir, kendini tek bir duygunun esiri etmez. Bu yüzden Boğaların kıskançlığını sezmeniz zordur.Boğalarda erkekte kadında kıskançlığını son derece profesyonelce gizler fakat siz karşı taraf olarak onları kıskandırmaya çalışırsanız onları kendinizden uzaklaştırırsınız bizden size tavsiye ..

İkizler:İşte karşınızda en az kıskanç burç: İkizler! İkizler burcu çevresindekileri kıskanacak kadar umursamaz. O kadar anlayışlı ve hoşgörülüdür ki, insanları kendi sahiplenme duygusuyla yargılamaz. İnsanları kıskanmak yerine, sevdikleri için savaşmayı tercih eder.İkizler burcu hayatındaki erkekleri daima özgür bırakır ve sıkmazlar fakat hemcinslerinin parasını,gücünü ve başarısını son derece kıskanırlar.

Yengeç:Yengeçler, en kıskanç burçlardan biri olsa da, bu kıskançlığı gizlemek konusunda üstün yeteneğe sahiptirler. Bir yengeç kıskanç olduğunun bilinmesini asla istemez, kıskançlıktan ölse de göstermemek için her türlü oyunculuğu sergiler.Karışır, kontrol eder, nereye gideceğini ne yapacağını bilmek ister. Yengeç kadını kıskanılmaktan hoşlanır. Bunu sevildiğinin göstergesi olarak kabul eder. İlişkide partneri ona güven vermediğinde morali bozulur, kıskançlık krizine yakalanır. Ancak ayrılmayı düşünmez. Yengeç burçlarının kıskançlık seviyesi 100 üzerinden 85’tir.

Aslan:Aslan burçları kadın ya da erkek hiç fark etmez en sevgi dolu ve tutkulu burçlardan biridir. Ancak bu yoğun tutku onlarda kolayca kıskançlığa dönüşebilir. Bir Aslan, etraftakilerin dikkatini çekmek, her zaman ön planda olmak ister. Eğer bunu başaramazsa yoğun bir kıskançlık duygusu başlar.Aslan burçlarının kıskançlık oranı 100 üzerinden 20’dir.

Başak:Başakların kıskançlığı genelde ilişkilerine yönelik değil, ancak kendi kişiliklerine yöneliktir. Başaklar kendilerine geliştirme ve kusursuz olma konusunda büyük çaba sarf ederler, bu yüzden birinin kendilerinden daha iyi olması onları çoğu zaman rahatsız eder. Ancak bu kıskançlık duygusu onları genelde daha ileri götürür.Başakların çevresindeki kişilerin onlardan akıl alma fikri onlara büyük zevk verir. Sevdiğini merak etmesi, araması sorması kıskançlık gibi görülse de, endişeli yapısından dolayıdır. Bir şeyler olur, sevdiğim zarar görebilir diye düşünür. Altında başka bir şey aramayınız. Başak Kadınları aynı erkekleri gibi mantıklı kişilerdir.Kıskançlık seviyesi ise 100 üzerinden 25’tir.

Terazi:Terazi burcunun kıskanç olduğu nadiren görülür. Onu kıskandırmak için gerçekten çaba sarf etmeniz gerekir. Ancak nadiren kıskançlık duysa da, bunu belli etmez. Bir terazinin kıskanç olup olmadığını asla bilemezsiniz.Terazi burcunu eğer aldatır ya da onu başkasıyla kıskandırmak isterseniz onu sabaha çoktan gitmiş ve sizi terk etmiş olarak görebilirsiniz. Sevdiğine son derece güvenir fakat güveni sarsılırsa kaçar.. Kıskançlık seviyesi 100 üzerinden 10’dur.

Akrep:Akrepler, Zodyak’ın en kıskançlarıdır! İnsanlara güvenmek konusunda problemler yaşar, bu yüzden kendilerini sık sık kıskançlığın pençesinde bulurlar. Ayrıca duygularını saklamakta başarılı değillerdir.Akrep kadını, sevgilisine düşkündür. O da dedektif gibi bir kadındır. Size güvenmesi uzun zaman alır. Göz açtırmaz. Telefonunuzu mutlaka karıştırır. Yanılmaktan hiç hoşlanmaz ve asla affetmez.Burçlara göre kıskançlık yüzdesi yüz üzerinden 100

Yay:Yay burçları pek kıskanç sayılmaz, dışarıdan da kıskanç gözükmezler. Çok iyimser ve anlaşılması kolay insanlardır, rahat ve sosyal bir yapıya sahiptirler. Bu yüzden yaylar genelde kıskanan değil, aksine, kıskanılan bir burç grubudur.Karşısındaki kişiye tamamen pozitif yaklaşan bu burç 100 üzerinden 5 oranında kıskançtır.

Oğlak:Oğlaklar, burçlar kuşağının gizli kıskançları olarak attığınız adımdan verdiğiniz kararlara kadar her şeyi bilmek isterler. Oğlak erkeği, güven zor kazanılır sözünü benimsediği için kolay kolay size inanmaz. Şeffaf olmanızı, dürüst davranmanızı ve güvenilir olmanızı bekler. Zaman geçtikçe, sizi test ettikçe ve emin oldukça kıskanmamaya başlar. Oğlak kadınının bir erkeğe inanması, güvenmesi için neredeyse bir ömür geçmesi lazımdır. Hovarda bir adama asla tahammül etmez. Son derece dürüst olan bu kadın, yalan dolana asla izin vermez, sizi gözünden sakınır. Ancak bunu değmeyen birisi olursanız kapının dışına koyar.Burçlara göre kıskançlık derecesi yüz üzerinden 80’dir.

Kova:Kıskançlık, bir Kova burcuna yabancı duygulardan biridir. Problem çözme yetenekleri, sebepsiz yere güvensizlik duymalarını engeller. Bir Kova’nın ilişkisiyle ilgili bir sorunu varsa bunu açıkça konuşmayı, en ufak bir problemi bile masaya yatırmayı tercih eder.Kıskançlık oranı 100 üzerinden 5 gibi durur.

Balık:Balıklar neredeyse hiç kıskanç değildir. Kıskançlık, şefkatli doğası ve insanlara olan sevgisi nedeniyle Balık burcuna tamamen ters düşen bir durumdur. Kimseye karşı nefret hissetmezler ve eğer hissederlerse bile kıskançlık duygusuyla harekete geçmezler.Kıskançlık oranı 100 üzerinden 80’dir.