Coca Cola’nın Kamyonları Yılbaşı için 40 şehri gezecek


0
1 paylaşım

Noel, her yıl 25 Aralık tarihinde İsa’nın doğumunun kutlandığı Hristiyan bayramı. Ayrıca Doğuş Bayramı, Kutsal Doğuş veya Milât Yortusu olarak da bilinir. 20. yüzyılın başlarından itibaren Noel, Hristiyan olmayanlar tarafından da kutlanan, dinî motiflerinden arınmış, hediye alışverişi etrafında yoğunlaşan bir bayram olarak da kutlanmaya başlamıştır.Bu seküler Noel versiyonunda mitolojik figür Noel Baba temel bir rol oynar.

1424962514208

İngiltere de Noel’in ve tatilin yaklaşmasıyla beraber,Coco Colanın başlattığı 21 yıllık geleneğini ile beraber sihirli kamyon adını verdikleri içinde bir yayın organının bulunduğu kamyonla şehir şehir gezecek..

js52632983

Kamyonun dış tasarımı tamamne yılbaşına özel Coco Cola renkleri olan kırmızı beyaz tasarlanmış olan kamyonun uygulaması ise akşamları gezdiği şehirler de coco cola zero ve normal hediye eşliğinde animasyonlar sergilenecek.

coca-cola-christmas-truck-1_-lewis

Coca-Cola Noel kamyonunu görenler ve animasyonları izleyenler için bir tweet kampanyası başlatılmış,tweetlerin görünmesi için 4 Kasım ve 25 Aralık tarihleri arasında #HolidaysAreComing  hashtag’i altında tweet atanlar birbirlerini görecekler..

Benzer içerik:  Küçük çocuk minnet borcunu askerlere hizmet ederek ödüyor