El ele tutuşma şekilleri ve anlamları


2
3 paylaşım, 2 puan

Dünyadaki en güzel hislerden bir tanesi belki de sevgilinizin, eşinizin elini tutarak yürümektir. El ele tutuşmanız sevglinize ve eşinize olan güveni belirtir. Sevgilinizle el ele tutuşma şekliniz ise ilişkinizin nasıl olduğunu ortaya çıkartmaktadır. El ele tutuşma şekilleri  ve anlamlarını sizler için bir araya getirdik.

İç içe bakan avuç içi :Bu el ele tutuşma şekli birlikteliklerde genel olarak görülen bir tutuşma şeklidir.Her iki tarafın ilişkisi şefkate dayalı,duyarlı ve iyi geçinen bir çift fakat tutkulu olmadığı söylenir.

Birbirine geçen parmaklar :Parmakların sarılması ve avuç içinin birbirine değmesi şeklindeki el tutuşması tutkulu bir ilişkiyi ve iki kişi arasında güçlü bir bağlantı olduğunun anlamına gelir.Burada sevgililerin birbirinin elini sıkıca tutması önemlidir. Ellerden biri çok rahat olması ikilinin arasının iyi olmadığına işarettir.

Tek parmak tutuşma : Bu el tutuşma şekli her iki çiftinde bağımsızlığına ve eğlencesine düşkün olduğu söylenmektedir.Bu çiftler eğlenceli çift olabilirler fakat birbirlerinin düşüncelerine ve mahremiyetlerine saygı göstermeyebilirler.

El eleyken diğer bir el ile destek vermek : bu tarz el ele tutuşmak karşı cinsi çok sevdiğiniz ve ona saygı duyduğunuz anlamına gelir.Bu el tutuşma şeklinde  iki tarafında hissiyatının ciddileştiği ve birbirini sahiplendiği anlamına gelir.

Bağlantılı kol karşı cinsin koluna girmek : Genellikle sosyal etkinliklere katılan eğlenceli çiftlerdir.Bu şekilde el ele tutuşan çiftler el ele tutuşurlar fakat güvensizlik hisseden çiftler genelde koluna girip bu şekilde kendini ifade ederler.

Parmak tutuşarak elini çekmek : Güvensiz oldukça uzun ve tarafların sıkılmış olduğu bir ilişkiyi yansıtır.

Benzer içerik:  Burçlara göre hediye önerileri