En iyi Rimel (maskara) markaları ve fiyatları


0

Bakımlı kadınların vazgeçilmezi haline gelen malzemelerin başında Rimel (maskara) ve likit sonrasında da far ve allık olarak geçiyor. Peki en iyi Rimel markaları ve fiyatları neler ?

Sizin için bütçenize en uygun  olanları sıraladık.

Avon Super Shock Maskara

Avon Super Shock Maskara Çift uçlu maskaraların yarattığı etkiyi kalın fırçası ile tek başına sağlamasıyla meşhur.Kirpiklerinizi tek uygulamada kalınlaştıran bu rimelin en güzel özelliği kalıntı bırakmaması.

Fiyatı: 17 TL

Maybeline Colossal Volum’ Express

Şişko fırçalı vadeden Maybeline Colossal Volum’ Express Maskara’yı seveceğinize eminiz..Uygun fiyatı ve renkli ambalajıyla gönlümüzü çelen bu ürünün en şahane özelliği fırçasına rağmen alt kirpiklere de kolayca uygulanıyor olması.

Fiyatı: 15 TL

Clinique High Lenghts Mascara

Clinique High Lengths Maskara; özel tasarım olarak  hazırlanmış yeşil fırçası ile kirpiklerinizi şekle sokarak belirginleştirirken aynı zamanda içerdiği yumuşak balmumu, sodium Hylauranate ve Pantethine sayesinde kirpiklerinizin esnekliğini koruma altına alıyor. Eğer ince fırçalı rimelleri seviyorsanız bu rimele bayılacaksınız.

Fiyatı:46 TL

Lancome Hypnose Mascara

Ortam kızlarımızın vazgeçilmezi ve makyaj çantasından eksik etmediği rimel. Kirpiklerinizi dolgunlaştıran ve tek tek ayıran bir ürüne ihtiyacınız varsa Lancome Hypnose’u mutlaka denemelisiniz.

Fiyatı: 72 TL

Estee Lauder Sumptuos Maskara

Yeni sezonun trendi dumanlı gözler. Estee Luder’in bu rimeli size dumanlı ve seksi gözler vadediyor. Bu ürünün fırçası her kirpiği ayrı ayrı yakalıyor ve kirpiklerinizi upuzun kirpiklere sahip olmanızı sağlıyor.

Fiyatı: 67 TL

Mac Dazzle Lash Maskara

Kim Kardashian’in yerlere göklere sığdıramadığı en özel  rimeli olarak adını yazdıran marka Mac Dazzle Lash gerçekten etkili bir ürün. Dramatik bakışları seviyor, kirpiklerim tek tek ayrılsın diyorsanız Mac Dazzle Lash’ı seveceksiniz.

Fiyatı: 33 TL

Max Factor 2000 Calorie

Max Factor 2000 calorie kirpiklerinizin hacmini %300 arttırıyor. Hacimli ve gür kirpiklere kavuşmanızı sağlıyor. Günlük kullanım için ideal.

Fiyatı: 35 TL

Dior Show Maskara

Kirpiklerinize aynı anda dolgunluk,gizemli ve iri gözlü bakışlar, uzunluk ve hacim vermek istiyorsanız Dior Show maskarayı denemelisiniz. Bizim makyaj çantamızın vazgeçilmezi olan bu ürünün fırçasının performansına ambalajının havasına aşık olacaksınız.

Fiyatı: 74 TL

Ysl Faux Cils Maskara

Kirpiklerinize  sürdüğünüz anda dolgun ve hacimli kirpiklere kavuşabiliyorsunuz. Farklı çaplara sahip naylon fiberleri sayesinde kirpiklerinizi dolgun gösteren bu rimelle büyüleyici kirpiklere sahip olacaksınız.

Fiyatı 72 TL