Erkekler Kadınlarda İlk Neye Dikkat Eder


0
3 paylaşım

Genel olarak toplumumuzda yapılan araştırmalar sonucunda bir erkeğe bir kadının ilk neresine bakar ve neyine dikkat edersiniz diye sorulduğunda istisnasız göğüsleri,kalçaları ve dış güzelliği olacaktır. Ama bu cevaplar tamamen bilinenin dışında olmayan cevaplardır.Kadınların erkekleri etkilemek için kendi biyolojik kadınlık hormonlarının bir araya getirdiği hal ve tavırlar neyi nasıl yansıtır ve karşı cinse hangi elektrikle giderek ne sonuçlar verir?Bunların dışında aslında erkekler bir kadında en ince ayrıntı olacak şekilde nelere dikkat ederler sizin için onları bir araya getirdik.

Erkekler Kadınlarda İlk Neye Dikkat Eder

-Uzun Saç : Uzun saçlı kadınlar erkekleri kısa saçlı kadınlara istinaden daha etkili buluyor..Çünkü erkek tarafından yapılan yorumlarda uzun saçlı kadınların daha doğurgan,çekici ve yaşamsal enerjisinin fazla olduğu söylenilmektedir.

-Özel Koku : Kişinin kendine öz kokusu yediklerine ve içtiklerine göre değişir. Bu sizin temiz ya  da pis kokmanızı sağlar. Eğer temiz bir kadınsanız aynı zaman da ten kokunuz  karşı cinsin hoşuna gider ve bu durumun erkeklerde  testesteron seviyesini yükselttiği kanıtlanmıştır.

-Yüz Hatları : Belki tahmin etmeyebilirsiniz ama erkekler kadınlarda yüz hatlarına çok dikkat ederler.Bazen kendinizi izlenirken bile bulabilir hatta nedenini merak edip sorgulayabilirsiniz. Çeşitli mimikler ve surat hatları erkekleri oldukça yakından ilgilendirmekte olduğunu hiç bir zaman unutmayın..

-Gülümseme : Bir kadında en çok dikkat edilen şeylerden biri olan gülümseme bir kadında cana yakınlık,iyimserlik ve mutluluk belirtisi olduğu söylenmektedir. Aynı zamanda çok gülümseyen kadınların ağız ve dudak kenarlarında kırışıklıklar meydana gelir.

-Tiz Ses : Tiz ses olarak erkeklerde oluşan algı tiz sesli kadınların daha ince vücut hatlarına ve kişisel olarak daha kibar bir yapıya sahip olduklarını düşünürken kalın sesli kadınların ise tamamen tam tersi olduğunu düşünürler..

-Omurga Esnekliği Ve Vücut Hatları : Erkeklerin genel olarak oylamaları sonucu hoşlandıkları ve cinsel açıdan etkilendikleri kadın tiplemesinin “balık etli” kadınlar olduğu söyleniyor.Yapılan diğer araştırmalar sonucunda ise ; erkeklerin çoğu sırt kıvrımlarından etkilenirken bunların yanında geniş kalçalı kadınları daha çok çekici buldukları,bunun yanında kadınların belindeki gamzelerinin ise erkekleri doğru orantıda seksüel açıdan etkilediği kanıtlanmıştır.

-Bacaklar : Şüphesiz her erkek kıvrımlı bacakları beğenir otururken bacaklara ve bacak bacak üstüne koyuş şeklinize çok yakından dikkat eder ve özellikle diz kapaklarınıza dikkat ederler. Ama asla zayıf kadın ve bacak sevmediklerini en açık şekilde size iletebiliriz. Erkekler kesinlikle bir kadında doğurganlığın ve seksiliğin belirtisi olarak geniş kalça ve hafif kalın bacaklı kadınları beğendiklerini saklayamadıkları kanıtlanmıştır.