Et benlerinden kurtulmanın doğal yolları, et beni nedir ve nasıl oluşur?


2
3 paylaşım, 2 puan

Bu gönderimizde Et benlerinden kurtulanın doğal yolları nelerdir? Et beni nedir? Et beni çeşitleri? gibi konulara değineceğiz. Et beni, cildin katmanlarında deformasyon sonucu bir bölgenin veya noktanın daha fazla gelişmesi sonucu meydana gelen bir vucutsal durumdur. Et beni hangi renkte büyüklükte olur? Et benleri, genellikle cilt renginde olur ama kahverenginin çeşitli tonlarında da mevut olabilir. Et benlerinin büyüklükleri ve et benleri büyür mü? Et benlerinin büyüklükleri bulunduğu bölgeye ve yapısına göre değişiklik göstermektedir. Et benleri her yaşta görülebilir ve genellikle belirli bir seviyeye kadar büyükmektedirler. Yapıları itibari ile hayatı tehkike içermezler.

Et beni neden ve nasıl oluşur?

Et beni neden ve nasıl oluşur sorusunun bir çok nedeni olabilir. Et beni oluşumunun bazı nedenleri aşağıdaki gibidir:

  • Giyinilen kıyafetlerin yapısı ve şeklinden dolayı sürtünmeyle birlike boyu ve kol altı gibi bölgelerde oluşabilir.
  • Hamlilelik esnasında oluşabilir.
  • Genetik olarak istemsiz olarak da çıkabilmektedir.
  • Şeker hastalığı yüzünden çıkabilir.

Et beni tedavisinin doğal yolları

Et benlerinden kurtulmanın doğal yollarını sizin için bir araya getirdik.

  • Elma Sirkesi : Elma sirkesi, hem zayıflama yönteminde hemde masamızdaki salatadan  ihmal etmediğimiz olağanüstü özelliğinin yanında tedavide etmekte. Doğal asidik olan elma sirkesini et benine sürün ve bir bandajla sarın. İşlemler sonucunda et beniniz koyulaşarak düşecektir.

  • Sarımsak : Ezilmiş olan sarımsağı et beninin üzerine yerleştirin.üzerini bir bantla kapatın ve iki-üç gece aynı işlemi yapın . sonuçlarını kendi gözünüzle görebilirsiniz.

  • Hint yağı : Hint yağını bir  pamuğa sürün ve et benine masaj yapın sonrasında bantla kapatın bu işlemi 2-3 hafta boyunca her gün tekrarlayın.

  • Kekik yağı : Kekin yağının zaten ana özelliği iltihaplı yaraları iyileştirmek ve cildin yumuşaklığını sağlamaktan geçer. Kekik yağını et benine sürün ve günde iki defa iki hafta boyunca deneyin sonuçları sizi mutlu edecektir.
Benzer içerik:  Dünyanın en pahalı on arabası

  • Karbonat ve sirke : Karbonat ve sirke siil yaraları ve et beni için en iyi çözümlerden biridir. Pamuğun üzerine bir çay kaşığından az miktarda karbonatı dökün üzerine biraz sirke damlatın ve onu et benine  sürün pamukla et benini bantlayın ve 1 hafta boyunca her gün bu yöntemi uyguladığınızda artık et beninizin karardığını ve kabuklaşıp düştüğünü göreceksiniz.OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.OR


Forgot your password?


OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.