İddaa nasıl oynanır ?


0
1 paylaşım

Günümüzde pek çok kişinin bazen kafasını dağıtmak için bazense küçük mutluluklar yaşamak için yaptığı bir hobi haline gelen iddaa kişilerdeki spor bilgisini kazanca dönüştüren şans oyunlarından biridir. Sadece futbol değil; basketbol, voleybol, hentbol, tenis, motor sporları, atletizm, bilardo, hepsinin heyecanı iddaa’da sporseverleri bekliyor. İddaa kuponu yapmak için sadece 3 TL yeterli kılınmakla beraber kuponunuzun tutması sonucu küçük mutluluklar da yaşayabilirsiniz. Bakalım İddaa nasıl oynanır ?

İddaa Nasıl Oynanır ?

Toplumsal olaylardan bazen kaçış,bazen kafa rahatlatma bazen de mutluluğu minik kazançlarda arama sonucu günümüzde pek çok kişinin oynamayı tercih ettiği bir hobi haline gelen iddaa kişilerdeki spor bilgisini kazanca dönüştüren şans oyunlarından biridir.

İddaa Nereden Oynanır ?

Türkiye genelinde 6.000 iddaa bayisi, iddaa’cıların hizmetinde yer almakla beraber ister bayilerde gidip kupon doldurarak ister iddaa portalı’nın oluşturduğu internet sitelerinden giriş yaparak oynayabilirsiniz. İddaa oynama yaşı TC vatandaşı olan her bir birey 18 yaşına geldiğinde bu oyunu oynayabilir. Ayrıca 6 elektronik bayiyle dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde iddaa elinizin altında bu siteler hangiler bakalım ;

– www.birebin.com

-www.tuttur.com

-www.bilyoner.com

-www.oley.com

-www.nesine.com

-www.misli.com

olarak sıralayabiliriz.

İddaa Programında Hangi Sporlar Mevcut ?

İddaa oynarken aklınıza ilk basketbol ya da futbol olarak yer edinebilir. Fakat iddaa oynarken bir çok çeşit yer almaktadır.

-Bilardo

-Futbol

-Basketbol

-Valeybol

-Tenis

-Motor Sporları

-Atletizm

-Hentbol olarak sıralanabilir.

İddaa Kazancınız Nasıl Hesaplanır ?

İddaayı tutturmak için tahminlerinizin ilk öncelikle hepsinin tamamlanması gerekir. Doğru tahminlerin oranlarının birbiriyle çarpımından oluşan kolon oranı, kolon bedeliyle çarpılarak ikramiye hesaplanır. ​5.760 TL’ye kadar olan ikramiyeler iddaa bayilerinden, ​5.760 TL’yi aşan ikramiyeler Ziraat Bankası ve Garanti Bankası şubelerinden; ​5.760 TL’yi aşan kısım için %20 Veraset ve İntikal Vergisi kesilerek ödenir.Kazandığınız ikramiyenizi 1 sene içerisinde alma hakkınız mevcuttur.

İddaa Nasıl Oynanır Videolu Anlatım