İstanbul’da en iyi hamburger yiyebileceğiniz mekanlar


0
3 paylaşım

Eğer damağınızın tadına düşkün bir insansanız  yediğiniz her yemeğin içerisindeki malzemeleri kendinizle tartışacak ve daima damağınız yediğinizden de iyisini arayacaktır. Bugün ki menümüzde sizin için İstanbul’da en iyi hamburgercileri uyarladık. Aşağıya göz atın ..

Daily Dana Burger : Hamburger’in popülerleşmesiyle damak tadı da kalitenin farkına vardı diye düşünüyoruz. Adından sıkça bahseden Burger Daily Dana Burger CaddeBostan son zamanların tercih edilen işlek hamburgercisi olarak biliniyor.Hamburger Fiyatları ise 25 – 39 TL arasında yeri ise Caddebostan-Plaj Yolu sokaktadır.

Mano Burger – Beyoğlu : Mano  Burger Beyoğlu Tünel  yolunda yer almaktadır. İstanbul Beyoğlu’nun meşhur hamburgercilerinden biri olan Mano’nun 4 Adet şubesi daha yer almaktadır. Mano burger’ın bir diğer özelliği ise burgerların yanında Alkol satılıyor olmasıdır.

Baltazar Burger Steakhouse : Yeri Karaköy’de bulunan mekanda hamburgerlerde kullanılan etler genelde Trakya bölgesinden taze olarak gelir ve Etler kömür ateşinde gözünüzün önünde pişmektedir. Hamburger Fiyatları ise 25-35 TL arasında oynamaktadır.

Adres: Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi, Kılıç Ali Paşa Mescidi Sk. 12/A, 34425 Beyoğlu/İstanbul

Virginia Angus Nişantaşı ve Eminönü : Minik tasarımı ile İstanbul’un en iyi hamburgerciler listesine girmeyi başaran Virginia Angus  Etleri genellikle  diğer etlerden bir nebze daha yumuşak ve tatlı olarak sunulur.

Carls. JR. Burger : Limitsiz içecekleri ve Sosları ile bilinen Jr.Burger son zamanlarda İstanbulda ‘da popüleritesini kazanmıştır. İlk olarak 1941 Yılında California’da ortaya  çıkan Burger 33 Ülkede 11. Binden fazla dükkanı bulunmaktadır.

Menüler ise 22-50 TL arasında değişmektedir.