Kadınları Etkilemenin Püf Noktaları


0
1 paylaşım

Her erkeğin merak ettiği en önemli püf noktalarından birisi kadınları nasıl etkilerim ? sorusunun cevabıdır. Aralarında konuşurken elbet birbirlerine deneyimlerinden yola çıkarak tavsiye ve taktik vereceklerdir. Ama en önemli mesele bu konuyu ciddi bir şekilde uzmanından dinlemek kadınlarla tanışmadan önce onları sağlıklı bir şekilde etkilemenin en önemli yoludur.Kadınları etkileme ve flört döneminizde hareketlerinize nasıl dikkat eder ve kibarca nasıl davranacağınızı sizin için uyarladık.

Güçlü Erkek Profili : İlişki içerisindeyken asla kadınlara karşı muhtaç olduğunuzu göstermemeniz gerekir. Kadınlar daima güçlü ve ihtiyacı olduğunda yanında olacak kişilerden hoşlanır.İlişkide güçlü,herşeye göğüs gerecek bir erkek olarak görünürseniz onun da gönlünü fethetmiş olursunuz..

-Özgüvenli Olmak : Eğer heyecanlı bir kişiyseniz ilk önce rahatlamaya  çalışına kadar konuşmamayı tercih edin.Sonrasında ise rahat bir şekilde heyecanınız gittikten sonra konuşmaya başlayın sonrası zaten gelecektir.Kadınlarla iletişim kurmak için saçma konuşmak yerine ona konuşma sırası vermeniz aksine onun hoşuna gidecektir.

-Merak Duygusu : Her  konuda az ve öz konuşarak karşınızdaki kadını merak ettirin.. Siz az ve öz konuştukça o sizin diğer yönlerinizi,nelerden hoşlandığınızı keşfetmeye başlayacaktır.

-İlgili ve Bilgili Olmak : Kadınların neleri sevdiğine dair,nelerden hoşlandığına dair,sevgilinizin ne burcu olduğuna dair enteresan ve etkileyici bilgileri onun için araştırmalı,okumalı ve bilgilenmelisiniz.Duruma göre bilgilerinizi onunla paylaştığınızda oldukça hoşuna gidecek ve etkilenecektir.

-Centilmen Olun : Onunla bir ortama girerken ona ince davranın,yoldan geçerken ya da bir yere otururken ona dokunarak öncelik verin bu beli olabilir,eli olabilir haricinde bir yerde bir tercih yapmanız gerektiğinde ilk onun tercihini sorun.. Bu anlayış onu oldukça yakından etkileyecek ve kendisini özel hissetirecektir.

-Dış Görünüm : Dış görünümünüze çok önem vererek mantığınızın önüne geçecek kadar aşırıya kaçmayın derecesinde kendinize önem vermeniz onu etkileyecektir ama zekanızdan çok değil.. Çeşitli sporlar deneyin,giyiminiz konusunda en çok ayakkabınıza dikkat edin. Kızların bir erkekte ilk baktığı özellik nitekim ayakkabı olacaktır !

-Başını Omuzuna Yaslayın : İlişkinizin ilk zamanlarında cinsel dürtünüzü bir süre dinginlemeniz gerekecektir.Çünkü kadınlar ilişkide sevdikleri erkeklerin omuzuna yaslanmak ve çeşitli hayaller kurmak ister aynı zamanda sizin de ona bu şekilde davranmanızı isterler.

-Egosunu Yükseltmek : Etkilemek istediğiniz kadının özel hayatında onun hangi davranışlarından hoşlanıyorsanız ona bunu söyleyin,eğer mesleki hayatında başarılı bir kadınsa onun zekası ile onu överseniz bu onun için sonsuz mutluluk verici ve sahip olduğu erkek tarafından beğenildiği duygusunu hissettirecektir..

-Ailesi ve Arkadaşları ile İyi Olmak : Eğer onu kazanmak istiyorsanız  onu kesinlikle çevresinden soyutlamak yerine sizde onlarla arkadaş olun.Eğer çok sohbet etmeyi sevmeyen biriyseniz en azından bir kaç kez buluştuktan sonra mesafenizi koruyabilirsiniz.İkinci kilit nokta ise ailesi ile arasına girmeyin,onlarla tanışın ve ona verdiğiniz güveni ailesine de verin..

Ona Hoş Süprizler Yapın  : Kadınlar pahalı hediyeleri sevmez demeyin..Ona değer verdiğinizi göstermek için  maddi durumunuza göre kaliteli hediyeler alabilirsiniz. Bunun yanında illa pahalı hediyeler almak zorunda değil ona sadece onu düşündüğünüzü belli etseniz bile karşınızdaki kişi merhametli bir kadınsa ona kesinlikle yeteceğinizi unutmayın..