Kariyer de hedefi olan en çok burun estetiği yaptırıyor


0

İş alanında kariyer hedeflerken kişinin  bakımlı olması , kendine dikkat etmesi en çok dikkat edilen konudur. Kulak Burun Boğaz ve Baş, Boyun Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Yusuf Orhan Uçal, insanların artık kariyer hedeflerini belirlerken,sadece becerilerini tespit etmekle yetinmediklerini, zayıf yönlerini ve eksilerini de gözden geçirdiklerini anlattı.

Yüzümüzdeki karakteristik organımız nedir diye düşünürsek akla ilk olarak burnumuz gelmektedir. Kariyer basamaklarını çıkan insanların ilk yaptırdıkları organ burun olarak 1. sırada yer almaktadır.Burnunuzun rahatsız olması kişisel olarak psiklojinizi daha sonrasında çevrenizdeki kişileri de etkiler. Biyolojik açıdan da  uykunuzu engellediği gibi boğaz kuruluğuna da neden olur.

Doktorumuzun önerilerinde burun estetiği yaparken bazı sağlık sorunları ortaya çıkar . Bunlar sizi hayatınızda ters tepme olabilitesi yüksektir. Bunun için Estetik yaptırma kararı alacağınız zaman çok dikkatli karar vermeli ve kaliteli doktorlarla görüşmeniz önerilmektedir.