Me Gusta Pera kapılarını şimdi de Beyoğlu’nda açıyor


0

Geçtiğimiz Günlerde Ziyaret etme ve lezzetlerden tatma fırsatı bulduğumuz bu ünlü İtalyan restoranından sizlere bahsetmek isteriz. Kurucusu Vedat Akkaya ve Kızları Deniz -Yeliz Akkaya ile işletmiş olduğu tatlı,naif ve retro tarzlarıyla  adından bahsettiren işletmeciler olarak bilinmektedir. Genellikle Restoran tarzı İtalyan-Cool  olan mekanın lezzetleri ise İtalyan Pizzaları , çeşitli Izgara menüler, makarnalar ve çeşitli içkiler mevcut..

Taksim Pera’da açtıkları restorandan sonra 2. Mekanları olan yerleri Beyoğlu’nda kapılarını açmaktadır.. Fiyat olarak ise ortalama iki kişi için  80 TL olarak belirlenebilir. Genel olarak her tarz kişilere misafirperverlik eden restoranda açık alan ve canlı Müzik dinlemek isterseniz en üst katında terası da mevcut.. Bir yandan yemeğinizi yerken bir yandan şarabınızı yudumlayacağınız bu tatlı mekanda müzikler ise 45’lik tarzında..

Kendine Özel tarzı olan Me Gusta’da keyifli maç izlemeniz de mümkün.. Servis elemanları, şefiyle gerek işletmesiyle gayet memnun kalarak ayrıldığımız bu mekandan kareleri aşağıda görebilirsiniz..

Adres : Evliya Çelebi Mahallesi, Meşrutiyet Cd. No:21, 34430 Beyoğlu/İstanbul

Kişi Başı Fiyatı : 40 TL 

Telefon : 0212) 252 90 45