Ricky Martin Nişanlandı


0

Bir dönem genç kızları dansları ve şarkıları ile kendisine hayran bırakan Ricky Martin geçtiğimiz çarşamba günü katıldığı The Ellen DeGeneres Show’da önemli bir açıklama yaptı.

rs_1024x684-161116042046-1024-ricky-martin-ellen-degeneres-show-1116161 yıldır birlikte olduğu Jwan Yosef ile nişanlandığını açıklayan Martin’in heyecanı her halinden belli oluyordu. İlişkisinden bahsederken “Ben bir koleksiyoncuyum o ise bir kavramsal bir sanatçı. Sanatı aramaya başladım ve Jwan’ın yaptıklarını gördüm. Eserlerini görünce çılgına döndüm çünkü yaptığı işi gerçekten çok sevmiştim.” ifadeleri kullanan Martin’e esprili cevap ise DeGeneres’den geldi. Sonunda onu koleksiyonun için topladın diye espri yapan DeGeneres’e Martin’in verdiği cevap büyük sürprizi patlattı.

ricky-martin-1

Toplamadım, Nişanlandım

İkili arasında esprili geçen konuşmada Martin nasıl evlenme teklif ettiğini uzun uzun anlattı. Ünlü sanatçı “Çok heyecanlıydım ve evet dediğini anlamam için 30 dakika geçmesi gerekti.” sözleriyle ilişkisinin ne kadar değerli olduğunu bir kez daha ifade etmiş oldu. Martin ve Jwan artık nişan yüzükleri ile boy gösteriyorlar.