Seks hayatını canlandıran masaj yöntemleri


2
2 paylaşım, 2 puan

Partnerinizle hoş vakit geçirmek durumu daha rahat bir duruma sokmak için elinizden gelen her yöntemi uygularsınız. Sonuçta bu Partnerinizle aranızdaki bağı güçlendirecektir. Rahatlamanız için  sihirli parmaklarınızı konuşturmanız gerekmektedir. Sizin için Partnerinizle seks hayatınızı canlandıracak masaj tekniklerini bir araya getirdik.

-Şakaklara masaj : Partnerinizin kaşlarının yani şakaklarının tam ortasına baş parmaklarınızla masaj yapmanız onu oldukça rahatlatacak gerginliğini atacaktır.

-Boyun masajı : Partnerinizin başı ile boynu arasındaki yer tam günün ve gün içerisinde olan bütün negatif olayları taşır… Kaslarını gevşetmek  ve günün yorgunluğunu atmasını sağlamak için narince baş parmaklarınla bölgeye bastırmanız güzel bir cinsel birliktelik yaşamanız için yeterli olacaktır.

-Göğüs Bölgesi masajı : Kişilerde tam olarak kulunçlarımızın oluştuğu bölgedir. Dört parmağınızı bu bölgelere yavaşça bastırarak yuvarlaklar çizmeniz yeterli olacaktır.

-Ayak ve bacak masajı : Partnerinizin ayak parmaklarından başlayarak topuklarına kadar basınç uygulamanız yeterli olacaktır. İnsanların sinir noktaları ayaklarındadır.  Ayak parmaklarımızın olduğu noktalara basınç uyguladığımızda vücudumuz bir rahatlama yaşar,seks sırasında daha mutlu bir birliktelik yaşar  ve çeşitli yerlerinde sinir uçları işaret vermeye başlar.

Benzer içerik:  Diş eti şişmesinin nedenleri neler?