Sinekleri kovan karışım tarifi


2
2 paylaşım, 2 puan

Yaz ayları başlayınca ortaya çıkıp günümüze zorluk çıkaran sinekler gün içerisinde hem ısırdıkları derinin tepkisi ile hemde kondukları sıklık ile sosyal hayatı olumsuz yönde etkilemektedir.Bu durumda kişilerde bazı hastalıklar,psikolojik rahatsızlık  vermektedir. Sorunsuz 3 ay geçirmek için çeşitli sprey karışımları yapabilir ve yüksek maliyetlerden kurtulabilirsiniz.Özellikle sıcak havalarda ortalıklarda dolaşan sinekler için sinek savar sprey tarifini sizin için paylaşacağız.

Sinekleri Kovan Karışım İçin Malzemeler 

-1 Su bardağı sirke

-1/2 Fincan Şampuan

-1 Fincan zeytinyağı

Sinek Savar Sprey nasıl hazırlanır? 

Sizin yapmanız gereken şey en basit kısmıdır. Büyün malzemeleri sprey ağzı olan bir şişeye yerleştirin ve hepsini çalkalayın.Bu karışımı sineklerin ve böceklerin bulunduğu  kapı kenarlarına,köşelere ve bazen uzaktan olmak şartıyla vücudunuza sıkabilirsiniz. Evinizin çevresine sıkmanız da daha fazla yarar görünmektedir.Unutmayın ki fazlası zarardır.

Not : sprey detayı olmasa da eğer akşamları ve gündüzleri bulunduğunuz ortama sivri sinekler fazlasıyla geliyor ve sizi rahatsız ediyorsa odanızın bir köşesine yarım limonu kesin ve içerisine karanfilleri yerleştirin. Gün içerisinde sineklerin odanıza gelmeyeceğine şahit olacaksınız.
OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.OR


Forgot your password?


OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.