Yumruğunuzun şekline göre kişilik ve aşk hayatı analizi


0

Yumruğunuzu sıktığınızda şekli ve duruşu kişiliğinizi ortaya koyduğunu biliyor muydunuz ? Yumruğumuzu sıktığımızda ne anlama geliyor bakalım.

1-Baş parmağınız direk parmaklarınızın arasında kalacak şekildeyse:

İnsanlar zekanıza yaratıcı olmanıza hayran. Genel olarak çevrenizdeki insanların düşüncesi konulara sakin ve temkinli yaklaştığınız ve tedbirli bir insan olduğunuz yönünde.

  • İnsanlara zarar vermek en son yapacağınız şey. sakinliğinizi olaylara karşı tutumunuzda kullanıyorsunuz , Fevri kararlar almıyorsunuz,sadık ve dürüst arkadaşları seviyorsunuz onlarla vakit geçirmeye bayılıyorsunuz.
  • Aşk Hayatınız : İlişkilerinizi sakinlikten yana seçiyorsunuz , Dramı sevmiyor ve Dramı yaratacak şeylere yönelmiyorsunuz.Uzun soluklu ilişkileri tercih ediyorsunuz.

2. Baş Parmağınız direk parmaklarınızın yatay bir şekilde üstündeyse : 

  • Karizmatik ve yetenekli bir bireysiniz. Çevrenizdeki insanlar kibar oluşunuzu takdir ediyor. Özgüvenli bir birey olduğunuz için etrafın ilgisini çekiyorsunuz.
  • İnsanları incitmekten korkuyorsunuz ve bu yüzden buna neden olacak davranışlardan kaçınıyorsunuz.Risk almayı sevmiyorsunuz fakat hayattan yüksek beklentileri olan bir insansınız.
  • Aşk Hayatınız : İlişkide darıldığınız zaman kolay kolay affetmiyorsunuz . Acıtmaktan ve incinmekten korkuyorsunuz.

3-Baş Parmağınız işaret parmağınıza paralel ise : 

  • Hayal kurmayı seven bir bireysiniz ve elinize gelen her fırsatı değerlendiriyorsunuz. Cömert ve arkadaş canlısı bir insansınız.İnsanlar sizinle vakit geçirmekten keyif alıyor ve sizi seviyor. Bazen sabırsız ve inatçı oluyorsunuz.
  • Aşk Hayatınız : aşk hayatınızdan kimseye bahsetmeyi sevmiyorsunuz. Sizin için önemli olan özel ve değerliniz ve buna değecek biriyle hayallerinizin peşinden gitmek..